Osiedle Zielone Zarabie

Osiedle Zielone Zarabie

Inwestycja mieszkaniowa spółki HRMS-Invest obejmuje 19 domów w zabudowie bliźniaczej.

Budynki cechuje ponadczasowy  styl, wysokiej jakości materiały budowlane oraz rozwiązania architektoniczne, które ułatwią codzienne życie. Na terenie osiedla zlokalizowane zostały drogi wewnętrzne, chodniki, oświetlenie oraz ogólnodostępna zieleń. Całe osiedle będzie ogrodzone oraz wyposażone w monitoring wizyjny.

Osiedle ZIELONE ZARABIE zostało zaprojektowane na malowniczej  działce u podnóża góry Uklejna w paśmie Lubomira i Łysiny (Beskid Wyspowy).

Teren inwestycji od południa oraz wschodu otaczają lasy grabowe z domieszką lipy i buka. Od północy oraz zachodu działka graniczy z osiedlem domów jednorodzinnych.

W pobliżu planowanej inwestycji zlokalizowana jest szkoła, przedszkole, plac zabaw oraz liczne obiekty sportowe i rekreacyjne. W odległości 500 m znajduje się baza sklepów, restauracji oraz droga szybkiego ruchu S7 (Kraków – Zakopane). Osiedle ZIELONE ZARABIE oddalone jest o 1km od centrum Myślenic.  W odległości 500m od osiedla w kierunku zachodnim, na prawym brzegu Raby znajduje się dzielnica  Myślenic –ZARABIE. Pełni ona funkcje letniskowe oraz wypoczynkowe dla okolicznych mieszkańców. Dodatkowe atrakcje w okolicy to między innymi : Góra Chełm z wyciągiem krzesełkowym oraz trasą narciarską i wieżą widokową, Jezioro Dobczyckie z kompleksem zamkowym.

Liczne atrakcje zlokalizowane w pobliżu osiedla Zielone Zarabie umożliwią aktywny wypoczynek. Położenie działki w otoczeniu dużego kompleksu leśnego zagwarantuje zdrowe i wolne od SMOGU warunki do życia. Dostęp do kolei podmiejskiej oraz trasy S7 umożliwi szybką i wygodną komunikację z ośrodkami miejskimi.

Osiedle Zielone Zarabie to doskonała alternatywa dla tych którzy cenią sobie zdrowy styl życia, przyrodę, przestrzeń i niezależność.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poznaj ofertę - Skontaktuj się z naszym konsultantem, który pomoże w wyborze mieszkania

powrót do listy