Osiedle Miodowe Kalwaria Zebrzydowska

Osiedle Miodowe Kalwaria Zebrzydowska

Osiedle Miodowe położone jest w spokojnej okolicy rynku głównego Kalwarii Zebrzydowskiej na działce o łącznej powierzchni ok. 0,52 ha. Inwestycja otoczona jest terenami zielonymi oraz zabudową jednorodzinną.

W sąsiedztwie zlokalizowany jest dworzec autobusowy oraz kolejowy. Dogodne położenie zapewnia sprawną komunikację z dużymi ośrodkami miejskimi jak : Kraków, Bielsko Biała, Katowice, Wadowice. W odległości około 30 kilometrów usytuowany jest Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice.

W okolicy znajdują się m.in.: szkoła, przedszkole, boisko sportowe, piekarnia, sklep spożywczy. Dodatkowym atutem lokalizacji jest pobliski Klasztor oo. Bernardynów wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wokół kompleksu klasztornego znajdują się liczne ścieżki spacerowe. Na osiedlu planowana jest budowa nowoczesnego placu zabaw.

Walory estetyczne będą wyeksponowane dzięki nowoczesnej i lekkiej formie architektonicznej budynków. Inwestycja wyróżnia się dwuspadowym dachem, oraz dużą ilością drewna, które stanowi część elewacji.

Teren inwestycji będzie ogrodzony i monitorowany. Komfort oraz wygodę przyszłym mieszkańcom zapewni kompleksowe zarządzanie osiedlem, obejmujące m.in. wszelkie prace eksploatacyjne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poznaj ofertę - Skontaktuj się z naszym konsultantem, który pomoże w wyborze mieszkania

powrót do listy