Inwestycje

Osada Groń

Osada Groń została zaprojektowana w malowniczej okolicy Kościeliska. Położona będzie blisko popularnej Doliny Kościeliskiej oraz tras narciarstwa biegowego. Kompleks składa się z dwudziestu trzech budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz budynku przeznaczonego na SPA.


Odkryj

Osiedle Wzgórze Wielickie

Osiedle Wzgórze Wielickie to inwestycja zlokalizowana w północno-zachodniej części Wieliczki, na granicy z Krakowem. To idealna alternatywa dla osób, które chcą zamieszkać w ciszy i spokoju przy jednoczesnej bliskości miasta. Działka na której projektowana jest osiedle charakteryzuje się ekspozycją południowo-wschodnią. Najwyższy punkt wzniesienia na którym zlokalizowana jest inwestycja (265 m n.p.m.) ma charakter historyczny.


Odkryj

Osada Salamandra

Nowa osada górska Luksusowe domy położone na zboczu pasma Gubałówki Zapierające dech w piersiach widoki Unikatowa architektura


Odkryj

Osiedle Zielone Zarabie

Osiedle ZIELONE ZARABIE to komfortowa i kameralna przestrzeń mieszkalna zlokalizowana nad Rzeką Rabą w Myślenicach. Najnowsza inwestycja spółki HRMS-Invest wyróżnia się swoim położeniem oraz nowoczesną architekturą. Osiedle domów jednorodzinnych wraz z strefą zieleni zostało zaprojektowane na działce o powierzchni 1,8ha., w odległości zaledwie 500m od słynnego centrum sportu i rekreacji „Zarabie” w Myślenicach. Prace projektowe nad budynkami mieszkalnymi oraz zagospodarowaniem terenu zostały powierzone renomowanym architektom KARPIEL i STEINDEL.


Odkryj

Luxury House Zakopane

INWESTYCJA ZREALIZOWANA

Inwestycja polegająca na wybudowaniu sześciu domów mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz budynku wolnostojącego podzielonego na dwa niezależne apartamenty- jeden na parterze a drugi na poddaszu. Inwestycja zlokalizowana jest na lekkim stoku w Kościelisku przy ulicy Sobiczkowa Bór i przeznaczona jest dla miłośników gór, spokoju i wypoczynku w górach. Powstanie tu 6 luksusowych domów wolnostojących i dwa apartamenty w 7 domu, z których o każdej porze roku można będzie przez panoramiczne okna podziwiać górski pejzaż, organizować wycieczki tatrzańskimi szlakami i wypoczywać.


Odkryj

Osiedle Miodowe Kalwaria Zebrzydowska

Osiedle Miodowe położone jest w spokojnej okolicy rynku głównego Kalwarii Zebrzydowskiej na działce o łącznej powierzchni ok. 0,52 ha. Inwestycja otoczona jest terenami zielonymi oraz zabudową jednorodzinną. W sąsiedztwie zlokalizowany jest dworzec autobusowy oraz kolejowy. Dogodne położenie zapewnia sprawną komunikację z dużymi ośrodkami miejskimi jak : Kraków, Bielsko Biała, Katowice, Wadowice. W odległości około 30 kilometrów usytuowany jest Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice.


Odkryj

Brzęczki Park Mysłowice

INWESTYCJA ZREALIZOWANA

Inwestycja obejmuje budowę obiektu usługowo-handlowego o łącznej powierzchni 3000 m2. Bęczarki Park zlokalizowany jest w centralnej części miasta Mysłowice w dzielnicy Brzęczkowice. Łączna powierzchnia działek na których realizowana jest inwestycja to 10 500m2. Wokół budynku zostało zaplanowanych 128 miejsc parkingowych. Planowana data oddania budynku do użytku to 1 kwartał 2020.


Odkryj